Wyjazdy

ZIMOWY WYJAZD KAUNERTAL 12.2017

Witam,

zapraszam wszystkich do zapoznania się z propozycją wyjazdu na lodowiec Kaunertal w Austrii. Termin wyjazdu grudzień 2017r.  (dokładny podamy w późniejszym czasie) Całkowita odległość z Bielska – Białej to ok. 1050km. Dojazd z BB busem razem ze nami.

Tegoroczna propozycja skierowana jest do dzieci (MINIMUM 10LAT) i młodzieży.

Zakwaterowanie w apartamentach.

Wyżywienie we własnym zakresie. Każdy z uczestników zobowiązany jest przygotować wyżywienie dla 8 osób na jeden dzień (śniadanie, obiadokolacja). Posiłki przygotowuje trener,  oczywiście konsumujemy wspólnie.

Program wyjazdu zakłada rozjeżdżenie przez pierwsze dwa dni. Pierwszy dzień na lodowcu Kaunertal, a drugi w Pitztal. Kolejne dni to (Kaunertal) próba sił na slalomie gigancie z pomiarem czasu, wideo rejestracją oraz wieczorem wideo – analizą.

Ideą wyjazdu oprócz oczywistego aspektu sportowego jest nauka samodzielności, odpowiedzialności , staranności oraz wytrwałości. Nagrodą za wysiłek jest wycieczka w przedostatni dzień pobytu do malowniczej miejscowości Samnaun.

Równocześnie do naszego wyjazdu odbywa się wyjazd dla dorosłych pasjonatów narciarstwa z podobnym programem. Dla zainteresowanych informacje na telefon.

Koszty wyjazdu 310 euro, pobyt i karnet, 100 euro dojazd. Ubezpieczenie należy wykupić we własnym zakresie.

Zgłoszeń należy dokonywać do końca Października 2017.

Wszelkie dodatkowe informacje mailowo lub telefonicznie.

Kom  784 686 177, ate.aj@op.pl

Facebook